Hakkimizda

Ilknur Emlak olarak 1982 yilindan günümüze Bursa ve çevresindeki tüm gayrimenkul ihtiyaçlarinizi karsilamaya yönelik sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamiz satis ve kiralama islemleri sirasinda karsilasabileceginiz olumsuzluklari minimuma indirmeyi ve profesyonel kadrosuyla sizlerin sorunsuz ve keyifli bir alisveris süreci geçirmenizi hedeflemekte, müsteri memnuniyetini ön planda tutmaktadir.

Asagida sizleride fazla sikmadan, sirketimizin neler yaptigini ve neden bizi seçmeniz gerektigini özetlemeye çalistik.

 

BIZ KIMIZ VE NEDEN BIZI GAYRIMENKUL FIRMASI OLARAK  TERCIH ETMELISINIZ

  • GÜVEN ve DÜRÜSTLÜK

Hiç kusku yok ki sadece bizim sektörde degil her is dalinda ve günlük sosyal yasantimizda güven herseyin temelini olusturuyor. Firma olarak 30 yili askin süredir bu isi profesyonel olarak yapiyoruz. Bu süre zarfinda yüzlerce gayrimenkulün el degistirme islemine aracilik ettik. En büyük referansimiz olarakda,  is yaptigimiz müsterilerimizin memnuniyetini, hemen hepsiyle dostluk iliskilerimizin devam ettigini, bazi gayrimenkullerde aldiklari sattiklari mülklerin 3.nesile geçtigini ve onlarinda alim satim islemlerinde bizleri tercih ettigini gösterebiliriz.

Bursamizin, her ne kadar ülkemizin 5 büyük kentinden biri olsada, biliyoruzki herkesin birbirini taniyip bildigi, firmalarin geçmiste yapmis olduklari olumlu yada olumsuz islerin gelecekteki profillerini çizdigi büyük bir mahalle oldugu fikrindeyiz.  Bizim ile alakali, 30 yili askin süredir devam eden ticari yasantimizda bizi taniyan, bizimle is yapmis  yada kulaktan duyma bizlerle ilgili  fikri olan kisilerden, hakkimizda duyacaginiz ‘1’ adet negatif yorumun olmayacagi kanisindayiz, aksi takdirde tazmin için ne gerekiyorsa firmamizin bunu yapacaginin garantisini vermekteyiz.

 

  • SONUÇ ODAKLIYIZ, EN KISA SÜREDE HEDEFE ULASABILEN BIR YAPIYA SAHIBIZ.

Gayrimenkulünüzü alirken ve satarken bir ihtiyaç dogrultusunda bu islemi yapiyorsunuz. Yeni bir eve tasinmak, ailenizle burada yeni bir hayat kurmak, yada yatirim yapip paranizi dogru sekilde kullanmak, paraniza deger katmak  veya dünya hali bir sikisiklik söz konusu oldugunda mülkünüzü elden çikartip sikisikliginizi gidermek. Sebebi her ne olursa olsun, dogacak olan ihtiyaçlariniza  fazla beklemeden, mümkün olan en kisa sürede ulasmanizi bununla birliktede  bu süreçten keyif almanizi saglayan bir yapiya sahibiz.

 

EGITIMLI DANISMANLAR VASITASIYLA BU ISI YAPIYORUZ

Alim satim süreci disaridan her ne kadar kolay bir süreç gibi gözüksede kendi içinde uzmanlik isteyen  farkli dallar barindirir. Bu süreci portföy edinme, bu portföyün müsteriye sunulmasi,  taraflarin fiyatta mütabik olmasi, banka süreci ve mülkün el degistirmesi süreci olarak kisaca özetleyebiliriz. Firma olarak basindan sonuna kendinizi güvenle teslim edebileceginiz, isinde uzman, egitimli, sorun çikinca çözmekten ziyade sorunun çikmamasi için geçmis tecrübelerinden faydalanan dinamik bir ekip ile çalismaktayiz.

 

  • DOGRU PAZARLAMA STRATEJISI, DOGRU MÜSTERI

Portföyümüzdeki hiçbir mülk için, sadece ofisin kapisini açip, gayrimenkule satilik kiralik afisi asip müsteri beklemiyoruz. Herbir mülkün kendine özgü pazarlama stratejisini gelistirip, pazarlama kanallarimiz ile biz müsterinin ayagina gidiyor ve biran önce sonuca ulasiyoruz.

 

  • TEKNOLOJIDEN FAYDALANIYORUZ

Yasadigimiz dönemde teknoloji destegini hiçbirimiz inkar edemeyiz. Dogru kullanildiginda birçok yerde elimizi çok kuvvetlendiren bu kavram, tüm pazarlama kanallarimizda en büyük destekçilerimizden biridir. Kisaca bahsedersek, gelen her portföy için yüzlerce resim çekilmesi, bu resimlerin harmanlanip photoshoplanmasi bir sunum dosyasina dönüsmesi, Türkiye’nin önde gelen emlak sitelerinde pazarlanmasi , bu sunum dosyalarinin dünyanin dört bir bölgesinde Bursa ile ilgilenen yatirimcilara ulasmasi teknolojinin bizlere sundugu avantajlardan sadece birkaçidir.

Ancak sunu çok farkindayizki müsteri iliskilerinin temelinde yüzyüze iletisim, müsteri iliskileri, karsilikli elektirik çok önemlidir. Ikili ilskileri, teknoloji ile harmanladigimizda ortaya çikan sonuç firmamizin pazarlama stratejisidir.

 

  • HER BÖLGEDE YAYGIN OFIS AGI ve YURT DISI BAGLANTILARIMIZ

Firmamiz tüm Bursa ve çevresinde sizlere en dogru hizmeti en kaliteli, güvenilir ve kisa sürede vermektedir. Bununla beraber kendi ekibimize ilave olarak , pazarlama süreci içerisinde güvendigimiz, is yaptigimiz, kendi bölgelerine hakim diger emlak firmalari ile de ortak çalismalar sürdürmekteyiz. Yeni gelen portföylerin tümünü iç bünyemizdeki agimizda paylasip mülklerinizin  minimum sürede degerlendirilmesini saglamaktayiz.

 

Birazda yurtdisi ayagimizdan bahsedelim. Firmamiz Bursaya ilgi gösteren, yatirim yapmak isteyen yurtdisindaki emlak firmalari ile de isbirligi yapmaktadir. Son yillarda özellikle Orta Dogu ülkelerinin sehrimize olan ilgisine kayitsiz kalamayiz. Ancak bu ilgi sadece Orta Dogu ile sinirli kalmiyor, Avrupa ve daha dünyanin bir çok bölgesinden sehrimize yatirim yapmak isteyen tüm yatirimcilarla kontak kurup pazarlama ayagimizi olusturuyoruz. Dolayisi ile mülklerinizin degerinde ve kisa sürede pazarlanmasini, kimi zaman tikanan iç piyasa kosullarinda beklemekten ve degerinin altinda degerlendirmektense, kurmus oldugumuz yapiyla yurt disina pazarlayip kisa sürede ve degerinde satis ve pazarlama islemini gerçeklestiriyoruz.

 

  • YAPTIGIMIZ SÖZLESMENIN SORUMLULUGUNU ÜSTLENIYORUZ

Portföyümüzde bulunan her mülk için sizlerle bir sözlesme akti imzaliyoruz. Belirlenen süre zarfinda, anlastigimiz kosullarda mülkünüzün pazarlanmasi ile ilgili üzerimize düsen tüm sorumluluklarimizdan hiçbir sekilde kaçinmayarak, olmasi gerektigi gibi ve layikiyla yerine getiriyoruz.

 

  • FIYAT BELIRLEME,  PAZARLAMA, RAPORLAMA, BANKA VE TAPU ASAMALARI

Mülkünüzün degerinin belirlenmesi pazarlama sürecimizin baslangiç noktasidir. Dogru fiyatlama, süreci hizlandirir, isin saglikli bir yapida yürümesini saglar. Bu konuda ekibimiz sizlere, bölgede günün rayiç fiyatlarini, son dönemde bölgede gerçeklesen alimsatima konu olan alisveris degerlerini harmanlayip maliniza dogru fiyat biçmenizde yardimci olmaktadir, pek tabikide fiyatlama sürecinde malin sahibinin ‘siz’ oldugunu farkinda olarak … Sonrasinda  mülkünüzün pazarlanmasinda gerçeklestirecegimiz süreç devreye girmektedir. Öncelikle mevcut müsteri profilimizde sizin yerinize uyan kimler var bunlari arastirmaktadir. Eger elimizde hazirda yerinize uygun bir müsteri varsa isimiz kolay, yoksada bu müsteriyi yakalamak adina gerek dijital gerekse sosyal ne gerekiyorsa tüm destek tarafimizdan sizlere saglanmaktadir. Bu geçen süre zarfindaki asamalarda sizlere düzenli sekilde raporlama yapip, yeriniz ile alakali nasil çalismalar yaptigimizi takip etmenize imkan saglayacaktir. Gelelim banka mevzuatina. Gerçeklesen islemlerin büyük bir bölümü günümüzde banka kredisi seklinde gerçeklesmektedir. Biz ne yapiyoruz? Müsterilerimize tüm bankalardan en uygun faiz oranini bulup, karsilastirmalar yapip, gerekli bürokratik islemlerin takibini yapip optimum faydayi sagliyor ve mülkünüzün biran evvel degerlendirilmesini sagliyoruz. Banka islemlerinin devamindada tapu isleminin müsteriye devri ile pazarlama sürecimizin sonuna geliyoruz.  

FIRMA OLARAK HEDEFIMIZ SADECE TEK BIR SATIS DEGIL, INSAN BIRIKTIRMEKTIR…